|
Kosmetyczne - mam oczywiście na myśli ilość, nie jakość. Na jedno i drugie nas nie stać. Więc wolałbym mniej, ale konkretniej. Realia mamy takie że musi być dużo, szybko i poziom sportowy się zapewne rozjedzie.
Już nawet nie mówię o tym kto u nas miałby taka porządną rekrutację zrobić... Jednego okna nie starczy na taką przebudowę jaka mówisz. Tym bardziej przy nowym trenerze który zdaje się że nie do końca wiedział w co się pcha. Wnoszę to tylko po wypowiedziach jak mocno pobieżnie zna zawodników..
|