|
Ten sezon może okazać się totalnym roz.......em. I tak jak zawsze nastawiamy się na miejsce x a później jest kilka pozycji niżej Wisła, tak teraz myśląc o środki tabeli zaraz się okaże że od początku bronimy się przed spadkiem.
Nie wiem co za maszynę buduje zaskroniec na ten sezon ale wygląda gorzej niż można było zakładać w najczarniejszych scenariuszach. Myślę że obecny stan rzeczy każdy by przyjął gdyby nie było tej kasy z PP. Skoro jednak była to chyba każdy wymaga więcej niż obecne pseudo wzmocnienia.
A wydawanie 200 tys na no namea samo sie komentuje. Zaskroniec jak nie przepali kasy to jest chory. W marcu będzie wolał od Socios ten 1 mln bo mu braknie do budżetu.
Żartuje, obstawiam że braknie z 5 mln do marca.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|