OnizukaTSW napisał(a):

|
I zarazem największe sportowe upokorzenie w dziejach klubu. Przypominam że tak nisko w tabeli jeszcze nie byliśmy w swojej 118 letniej historii. Puchar Polski, który niewątpliwie jest sukcesem to w zasadzie jedyny pozytyw, przy morzu upokorzeń z jakim mamy do czynienia od lat. Królewski nie ma żadnej sensownej wizji rozwoju klubu, długi rosną, większość transferów to szrot. Nie mówię już o jego dziecinnych zachowaniach i pajacowaniu na Twitterze. Z obecnymi władzami klubu nie widzę perspektyw na przyszłość. Za bardzo patrzysz zero - jedynkowo nadmiernie idealizując Hiszpanów.
|
I wszystko to przez to że, Sobczak nie strzelił karnego. Upokorzenie to było 0:6 z legią, a nie takie czy inne miejsce w lidze. Transfery nie stanowią o klubie, o klubie stanowi rozwój zawodników, a teraz jest nadzieja, że coś się w tym temacie zmieni na lepsze.
Królewski ma swoje wady, ale przez te 1,5 roku podejmował próby poprawy sytuacji, nie wszystkie udane, ale nie wszystkie nieudane. Wszystko to w co raz trudniejszej sytuacji finansowej. Dużo więcej spieprzył Błaszczykowski z rodzinką, no ale wydukał "zajebałem" i koniec tematu. Więc zrzucanie całej winy za obecną sytuację na Królewskiego to szczyt bezczelności. Może warto pamiętać że na 10 miejscu w 1 lidze byliśmy kiedy Królewski przejmował władzę i to było w czasie kiedy była jeszcze kasa z Ekstraklasy.