Drozd napisał(a):

Już Ci tłumaczyłem nie chce mi się. Natomiast w każdej chwili możesz przyznać że szacunki Królewskiego w temacie zysków z wygrania pucharu wcale nie były fantazją. To wyjaśni temat.
Natomiast co do artykułu. Jak ktoś zrobił aferę z wpisania nas na listę zakazu transferu, to biadolący dyskutowali zawzięcie. Teraz wolę przemilczeć temat?
|
Czekam na te posty. Chyba znowu zrobiłeś z gęby szambo manipulatorze