Greg25 napisał(a):

|
Przede wszystkim to reprezentant młodzieżówki, ciekawy prospekt, po drugie to na pewno nic z tego nie będzie, prezes Kotwicy to niezrównoważony gość, klub finansowany przez miasto, tonie w długach, prezesowi to totalnie wisi, bo liczy się tylko awans, nie ma tam presji na sprzedaż kogokolwiek, zwłaszcza za takie drobne... nie sądzę aby się dogadali...
|
No to się wyjaśniło skąd nasza propozycja. Chodzi znów o to, aby o nas pisali. Nikt na poważnie od nas go kupić nie chce.