Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94903
Stary 06.07.2024, 23:57. Nic z tego nie będzie...
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mogę się mylic, ale 200k euro za zawodnika z 2 ligi to będzie rekord transferowy dla zawodników wziętych z tego poziomu.

Bawimy się w kupowanie potencjału, gdy za tą kasę ściągamy 3/4 zawodników ogranych w 1 lidze. Nie wiem jak to się skończy ale mam obawy że powtórzą się historię z przepalonym hajsem za młodych, zdolnych z niższych lig (Wachowiak, Biegański).
Przede wszystkim to reprezentant młodzieżówki, ciekawy prospekt, po drugie to na pewno nic z tego nie będzie, prezes Kotwicy to niezrównoważony gość, klub finansowany przez miasto, tonie w długach, prezesowi to totalnie wisi, bo liczy się tylko awans, nie ma tam presji na sprzedaż kogokolwiek, zwłaszcza za takie drobne... nie sądzę aby się dogadali...
Odpowiedz cytując