|
Jaroo1
Weź chłopie głęboki oddech i napij się melisy na uspokojenie, bo się nakręcasz jak baba przed okresem.
Nie jesteś w stanie swojej opinii wyrazić bez ubliżania?
Ja akurat też o Rude mam inną opinię niż Ty. Uważam, że to mega dobry trener ale musi mieć szybkich, zwinnych i inteligentnych obrońców. Też mi zaraz zaczniesz przez neta ubliżać?
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 06.07.2024 o godz. 23:04.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|