Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4581
Stary 06.07.2024, 22:52
Do baraży nie weszliśmy bo w ostatnich trzech meczach złapaliśmy 4 czerwone kartki, więc przestań pitolić, jeszcze na 2 mecze do końca była szansa na 3 miejsce. Więc skończ z tą defetystyczną propagandą. Wygraliśmy PP, gramy w pucharach. Mamy porządnego trenera. Trzeba trzymać kciuki, a nie biadolić i psuć powietrze. Planu się domagasz? Żebyś mógł pieprzyć że to tylko gadanie? Otrząśnij się
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując