Do baraży nie weszliśmy bo w ostatnich trzech meczach złapaliśmy 4 czerwone kartki, więc przestań pitolić, jeszcze na 2 mecze do końca była szansa na 3 miejsce. Więc skończ z tą defetystyczną propagandą. Wygraliśmy PP, gramy w pucharach. Mamy porządnego trenera. Trzeba trzymać kciuki, a nie biadolić i psuć powietrze. Planu się domagasz? Żebyś mógł pieprzyć że to tylko gadanie? Otrząśnij się
