Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4577
Stary 06.07.2024, 22:15
Ja mam kompleks niższości? Buchachacha Nie koleżko ja mam ambicje uczyć się od lepszych, a nie gnuśnieć udając, że lepszych nie ma i chciałbym żeby podobną filozofię prezentowali w Wiśle.


PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Kolego Ty jesteś taki głupi czy po prostu tak zaciekle bronisz wibratora ?
To już z powodu tego że sprzedał część udziałów w swojej firmie to trzeba go bronić? Czyżby to kolejny wstyd? Ośmieszanie Wisły?

Zaciekle to się do niego przypieprzacie o byle co .

Nagle się okazuje, że jego marną firemkę amerykańce wyceniły na 480 mln PLN. Ale to pewnie musi być kolejne kłamstwo .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.07.2024 o godz. 22:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując