Ja mam kompleks niższości? Buchachacha Nie koleżko ja mam ambicje uczyć się od lepszych, a nie gnuśnieć udając, że lepszych nie ma i chciałbym żeby podobną filozofię prezentowali w Wiśle.
PAWEŁ napisał(a):

|
Kolego Ty jesteś taki głupi czy po prostu tak zaciekle bronisz wibratora ?
|
To już z powodu tego że sprzedał część udziałów w swojej firmie to trzeba go bronić? Czyżby to kolejny wstyd? Ośmieszanie Wisły?
Zaciekle to się do niego przypieprzacie o byle co

.
Nagle się okazuje, że jego marną firemkę amerykańce wyceniły na 480 mln PLN. Ale to pewnie musi być kolejne kłamstwo

.