Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94902
Stary 06.07.2024, 21:41
Arked napisał(a):Wyświetl post
Są zdeterminowani w pozyskaniu Polaka bo po prostu rzadko kiedy trafia się jakiś sensowny rodzimy zawodnik z niższej ligi do pozyskania. Taka smutna prawda.

PS: Goku chce iść do Wieczystej bo po prostu lepiej tam zarobi niż u nas...
Mogę się mylic, ale 200k euro za zawodnika z 2 ligi to będzie rekord transferowy dla zawodników wziętych z tego poziomu.

Bawimy się w kupowanie potencjału, gdy za tą kasę ściągamy 3/4 zawodników ogranych w 1 lidze. Nie wiem jak to się skończy ale mam obawy że powtórzą się historię z przepalonym hajsem za młodych, zdolnych z niższych lig (Wachowiak, Biegański).
Odpowiedz cytując