|
Poki co noname tworzy sobie historie fantastyczna piszac .......ety na X. Nikt inny tego nie potwierdza, nie ma zadnych informacji zeby cokolwiek sie w Lechii dzialo.
Jak sie zacznie cos oficjalnie dziac bedzie mozna o tym dyskutowac.
Ja bym sie nie zdziwil jakby to byl bot krolewskiego <smiech przez lzy>
Poki co: Lechia po roku w 1 lidze jest w Eklapie. Rozje$(bala nas 3:1 na naszym stadionie.
|