Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4572
Stary 06.07.2024, 19:12
Poki co noname tworzy sobie historie fantastyczna piszac .......ety na X. Nikt inny tego nie potwierdza, nie ma zadnych informacji zeby cokolwiek sie w Lechii dzialo.
Jak sie zacznie cos oficjalnie dziac bedzie mozna o tym dyskutowac.

Ja bym sie nie zdziwil jakby to byl bot krolewskiego <smiech przez lzy>

Poki co: Lechia po roku w 1 lidze jest w Eklapie. Rozje$(bala nas 3:1 na naszym stadionie.
Odpowiedz cytując