Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4570
Stary 06.07.2024, 18:50
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy są tu jeszcze specjaliści, według których Wisłę powinien przejąć fundusz-krzak Mada.

Może skomentują najnowsze wiadomości.

Ja sam myślałem, że minie jakies 4-5 lat zanim dojdzie do bankructwa Lechii.
Jednakże wyglada na to, że rzeczywistość (oraz Mada z panem Urferem na czele) przebiła moje oczekiwania xD

https://x.com/kiewiczkrz/status/1809...yRtVzzCkm1somg
Oczywiscie że są (osobiście się do nich nie zaliczam) każdy jeden hejter Krolewskiego dalby sie za MADE pociąć
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując