Książę Palownik napisał(a):

Nie wiem, czy są tu jeszcze specjaliści, według których Wisłę powinien przejąć fundusz-krzak Mada.
Może skomentują najnowsze wiadomości.
Ja sam myślałem, że minie jakies 4-5 lat zanim dojdzie do bankructwa Lechii.
Jednakże wyglada na to, że rzeczywistość (oraz Mada z panem Urferem na czele) przebiła moje oczekiwania xD
https://x.com/kiewiczkrz/status/1809...yRtVzzCkm1somg
|
Oczywiscie że są (osobiście się do nich nie zaliczam) każdy jeden hejter Krolewskiego dalby sie za MADE pociąć