Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4569
Stary 06.07.2024, 18:44
Nie wiem, czy są tu jeszcze specjaliści, według których Wisłę powinien przejąć fundusz-krzak Mada.

Może skomentują najnowsze wiadomości.

Ja sam myślałem, że minie jakies 4-5 lat zanim dojdzie do bankructwa Lechii.
Jednakże wyglada na to, że rzeczywistość (oraz Mada z panem Urferem na czele) przebiła moje oczekiwania xD

https://x.com/kiewiczkrz/status/1809...yRtVzzCkm1somg
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując