Drozd napisał(a):

Jesteś przedstawicielem biadolącego frontu hejterów Królewskiego czego powyższe posty dowodzą. Sam sobie poszukaj. Podpowiem, że przy okazji wątku o zyskach ze zdobycia pucharu, kiedy szacowałem zyski z biletów na poziomie miliona z każdego meczu.
|
No wklej tego posta gdzie piszę coś o frekwencji albo sklej ....e manipulatorze.Pokaż jak znowu zrobiłeś z siebie durnia...