Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4561
Stary 06.07.2024, 11:54
Ja w pełni doceniam sponsorów, ale jestem po prostu zmęczony tymi ciągłymi zapowiedziami bez pokrycia, obietnicami.. Ileż można. Miały być plany 3-letnie, miały być narzędzia AI pokazane na zewnątrz i wyjaśnienie jak szukają zawodników, miało być 6 jakościowych transferów, rok temu mówił u Karcza, że rozmawia z wymarzonymi inwestorami, i co, cisza.. mieli się nie spieszyć z dyrektorem sportowym, ale jednak jest bardzo szybko (to dobrze akurat) i tak można mnożyć. Rozumiem, że ktoś chce robić dobry PR w kontekście klubu, ale niechże pójdą jakiekolwiek zmiany i czyny za tym. A tak powstaje wrażenie, że tu jest ciągłe kolorowanie rzeczywistości wbrew jakimkolwiek faktom i realiom.
Odpowiedz cytując