Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4549
Stary 06.07.2024, 09:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A może odniesiesz się do meritum. Czyli zainteresowania meczem, które miało być mizerniutkie. Kiedy mówiłem że 20 000 to ostrożne założenia to leciały teksty o wakacjach... i inne dyrdymały, a jak rzeczywistość dochodzi do głosu to cisza.

Natomiast co do sponsorów. Prawda jest taka, że z kasą w najbliższym czasie będzie w Polsce krucho wszędzie. Powód jest oczywisty. To, że znajdują się jeszcze firmy gotowe promować się przez sport i wybierają Wisłę, świadczy o naszym potencjale medialnym. Oczywiście jest wiele środowisk, które zarabiają też na waleniu w nas i tutaj wypadałoby mieć to na uwadze. Zamiast robić afery z wpisów prezesa, pomyśleć jaki efekt przyniesie wywieszenie wisielca w barwach gumiorów na placu centralnym.
Jasne odniosę się.Jak to mówi Markus,odniosę się jak tylko pokażesz te posty w których piszę coś o wakacjach i frekwencji farmazonie.
Odpowiedz cytując