tomytom napisał(a):

Mnie się cały mecz wydawało, że sędzia to musi mieć jakąś domieszkę krwi z DE 
Sam Kros to powinien mieć od 3-5 żółtych kartek w tym meczu.
A tu dziś czytam, że niemce nadają na sędziego. Dziwny jest ten świat.
Swoją drogą tak słabego poziomu meczów (obydwu) na tym etapie to się nie spodziewałem ....
|
większość z tych grajków zagrało w tym sezonie pewnie z 50 spotkań
i taki efekt
wincyj meczów wincyj transmisji w milionie telewizji....
te mecze nawet nie stały koło np. ME z 1988, gdy Holendrzy zdobywali Mistrzostwo
albo w 1984 gdy mistrzem była Francja