Temat: Euro 2024
Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 06.07.2024, 09:39
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Trzeba powiedzieć, że mecz Niemców z Hiszpanami to było widowisko. Szkoda tylko, że popsute przez słabego sędziego, bo tam minimum jeden karny dla gospodarzy turnieju się należał(faul na Fullkrugu, kiedy ten trafił w słupek, a kiedy był powalony przez obrońcę hiszpańskiego). Do tego mnóstwo pomyłek przy faulach, bo też trochę więcej tych żółtych powinno być, a nie wiem czy nie bezpośrednia czerwona za wejście na Gundogana od tyłu. Fatalny mecz rozgrywał Havertz, bo po pierwszej połowie powinien mieć dwa gole(wrzutka Kimmicha i 100% sytuacja z głowy, gdzie powinien zapytać bramkarza, gdzie mu uderzyć i też sytuacja, gdzie stoper hiszpański się obciął w sytuacji 1 na 1). Potem jeszcze okazja, gdzie Simon mu wyłożył piłkę na pustą, a ten z 30 metrów nie potrafił lekkim lobikiem go pokonać . Nagelsmann popełnił sporo błędów przy zestawieniu składu, bo też Can nie miał prawa wystąpić. W pierwszej połowie w środku pola był lej po bombie u Niemców, bo ten sobie gdzieś dreptał i był zupełnie nieobecny. Potem Niemcy się ogarnęli i już do końca spotkania byli lepsi. Trudno zliczyć ile mieli sytuacji bramkowych, ale było ich sporo, a potem taki gong na koniec(przy też kontrowersyjnej decyzji o nieodgwizdaniu karnego przy strzale Musiali). Fatalne zmiany selekcjonera hiszpańskiego, który całkowicie położył grę ofensywną swojego zespołu. Ale przynajmniej były emocje, bo trochę z tym kiepsko od pewnego momentu w tym turnieju. Teraz Hiszpanie zmierzą się z najlepszą defensywą turnieju i jakoś nie jestem przekonany, że pokonają Maignan.

A drugi mecz był ciężki do oglądania. Trochę lepiej wyglądała Portugalia, ale co z tego. Felix zawalił karnego i cała historia. Bramkarze się tylko przyglądali strzelającym karne.



Rozwiń.
mecz inaczej by wyglądał gdyby Taylor wyrzucił po 5 minutach Kroosa za bandycki faul na Pedrim
nie mówiąc już o późniejszym stemplu na Yamalu

ale tak to jest jak się sędziuje gospodarzom i w dodatku masz pokazać czerwo jednemu z bialych
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując