Mnie się cały mecz wydawało, że sędzia to musi mieć jakąś domieszkę krwi z DE

Sam Kros to powinien mieć od 3-5 żółtych kartek w tym meczu.
A tu dziś czytam, że niemce nadają na sędziego. Dziwny jest ten świat.
Swoją drogą tak słabego poziomu meczów (obydwu) na tym etapie to się nie spodziewałem ....