Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4544
Stary 06.07.2024, 00:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie mojego pana tylko większościowego udziałowca Wisły i jej prezesa. Dobrze by było zauważyć że te szacunki dotyczyły ligi w zeszłym sezonie.

Pomijając kwestie finansowe które prędzej czy później obnażą żenujący poziom defetyzmu biadolącej koalicji.

Mecz miał nie wzbudzić większego zainteresowania, a tu w pierwszym dniu sprzedaży zeszło 10 000 biletów. Co to się stało? Z jakimś Kosowem w wakacje?
Słuszna uwaga o zeszłym sezonie.Słysząc biadolenie Miszalskiego o hulającym wietrze w miejskiej kasie pewnie zaraz dołożą nam za wynajem stadionu.No i wiadomo inflacja,pensja minimalna w górę....
Odpowiedz cytując