Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4539
Stary 05.07.2024, 19:53
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Znaczy mamy go wychwalac za to, ze choc w jednym aspekcie zrobil to co do niego nalezalo? Zawsze mogl dolozyc te 5 baniek do klubu.... Oh whait, nie ma z czego
Nie przypieprz się do niego, że mógł zrobić więcej . Jak zwykle.

O to, że nie wiadomo co z umorzeniem długu to pretensje do dziennikarzy, że o to nie pytają.



A co do zysków z pucharu.

Na dzisiaj z meczu "w wakacje z ogórkami no który nikt nie przyjdzie."

12000*50=600 000.

A Polsat ten nikogo nie interesujący mecz będzie pokazywał na trzech antenach w tym w otwartym kanale.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując