skarabeus napisał(a):

Znaczy mamy go wychwalac za to, ze choc w jednym aspekcie zrobil to co do niego nalezalo? Zawsze mogl dolozyc te 5 baniek do klubu.... Oh whait, nie ma z czego
|
Nie przypieprz się do niego, że mógł zrobić więcej

. Jak zwykle.
O to, że nie wiadomo co z umorzeniem długu to pretensje do dziennikarzy, że o to nie pytają.
A co do zysków z pucharu.
Na dzisiaj z meczu "w wakacje z ogórkami no który nikt nie przyjdzie."
12000*50=600 000.
A Polsat ten nikogo nie interesujący mecz będzie pokazywał na trzech antenach w tym w otwartym kanale.