Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8413
Stary 05.07.2024, 09:45
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zarzucałes mi w temacie o wieczystej ze patrze jak kibic


sam patrzysz jak kibic... Wisły (to akurat spoko)

umniejszamy innym klubom bo My jesteśmy Wielka WIsła , a tymczasem inni nam w profesjonalizmie odjechali

tak, nasi działacze mogą tym z Niepołomic buty wiązać
Mylisz się, nie patrzę jak kibic
Pomijam to, że nie postrzegam Puszczy jako rywala Wisły
w tym momencie przerastają nas poziomem i organizacją klubu o klasę
i bynajmniej nie chodzi tu o klasę sportową

ale to wszystko jest oparte o jednego człowieka
jak go zabraknie wszystko spektakularnie się rozp...


ps. wyleczyłem się z patrzenia na piłkę jako kibic
No może tylko jak gra reprezentacja Hiszpanii to jestem kibicem. W pozostałych sytuacjach nie.
Ostatnio edytowane przez emjot : 05.07.2024 o godz. 09:52.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując