Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

zarzucałes mi w temacie o wieczystej ze patrze jak kibic
sam patrzysz jak kibic... Wisły (to akurat spoko)
umniejszamy innym klubom bo My jesteśmy Wielka WIsła , a tymczasem inni nam w profesjonalizmie odjechali
tak, nasi działacze mogą tym z Niepołomic buty wiązać
|
Mylisz się, nie patrzę jak kibic
Pomijam to, że nie postrzegam Puszczy jako rywala Wisły
w tym momencie przerastają nas poziomem i organizacją klubu o klasę
i bynajmniej nie chodzi tu o klasę sportową
ale to wszystko jest oparte o jednego człowieka
jak go zabraknie wszystko spektakularnie się rozp...
ps. wyleczyłem się z patrzenia na piłkę jako kibic
No może tylko jak gra reprezentacja Hiszpanii to jestem kibicem. W pozostałych sytuacjach nie.