Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8412
Stary 05.07.2024, 09:42
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No to co, obecnie jest to klub, który ma strategię n to aby się na powierzchni utrzymywać. Stać ich na środek ekstraklasy czy bycie w ogonie ale walkę o utrzymanie od końca. I u nich być może taki ruch jak ukryty sparing, da ten 1% więcej w przyszłym sezonie, a to pozwoli zdobyć cenny punkt czy 3 punkty. Więc tam ma to sens.
Nie mówię, że mają pomysł na siebie na kolejne 50 lat i będa MP, tylko, że mają pomysł na teraz i widać tam jakąś ciągłość, myśl i strategię aby osiągać wyniki więc im może ten sparing pomóc. U nas jest to zwykłe ośmieszanie się.
Wisła, profesjonalny klub, który gra ukryty sparing a na obóz jedzie z 1 napastnikiem i 5 bramkarzami. Komiczne w .....
no to nic
to jest taka sama zajebista strategia oparcia się na jednym człowieku
jak to co wyprawia się w Wiśle
od ściany do ściany

za 5 lat po Puszczy nie zostaną nawet zgliszcza
tzn. III liga w dobrych porywach
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując