Jaroo1 napisał(a):

No to co, obecnie jest to klub, który ma strategię n to aby się na powierzchni utrzymywać. Stać ich na środek ekstraklasy czy bycie w ogonie ale walkę o utrzymanie od końca. I u nich być może taki ruch jak ukryty sparing, da ten 1% więcej w przyszłym sezonie, a to pozwoli zdobyć cenny punkt czy 3 punkty. Więc tam ma to sens.
Nie mówię, że mają pomysł na siebie na kolejne 50 lat i będa MP, tylko, że mają pomysł na teraz i widać tam jakąś ciągłość, myśl i strategię aby osiągać wyniki więc im może ten sparing pomóc. U nas jest to zwykłe ośmieszanie się.
Wisła, profesjonalny klub, który gra ukryty sparing a na obóz jedzie z 1 napastnikiem i 5 bramkarzami. Komiczne w .....
|
no to nic
to jest taka sama zajebista strategia oparcia się na jednym człowieku
jak to co wyprawia się w Wiśle
od ściany do ściany
za 5 lat po Puszczy nie zostaną nawet zgliszcza
tzn. III liga w dobrych porywach