emjot napisał(a):

nie róbmy z logiki ... wiadomo kogo
Puszcza to nie jest profesjonalny klub z planem, pomysłem i strategią
Puszcza to TUŁACZ
on odejdzie, znudzi się, przejdzie na emeryturę
Puszcza roztopi się w niebycie jak Groclin, Amika, czy inna Odra Wodzisław
|
zarzucałes mi w temacie o wieczystej ze patrze jak kibic
sam patrzysz jak kibic... Wisły (to akurat spoko)
umniejszamy innym klubom bo My jesteśmy Wielka WIsła , a tymczasem inni nam w profesjonalizmie odjechali
tak, nasi działacze mogą tym z Niepołomic buty wiązać