Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8411
Stary 05.07.2024, 09:41
emjot napisał(a):Wyświetl post
nie róbmy z logiki ... wiadomo kogo
Puszcza to nie jest profesjonalny klub z planem, pomysłem i strategią

Puszcza to TUŁACZ
on odejdzie, znudzi się, przejdzie na emeryturę
Puszcza roztopi się w niebycie jak Groclin, Amika, czy inna Odra Wodzisław
zarzucałes mi w temacie o wieczystej ze patrze jak kibic


sam patrzysz jak kibic... Wisły (to akurat spoko)

umniejszamy innym klubom bo My jesteśmy Wielka WIsła , a tymczasem inni nam w profesjonalizmie odjechali

tak, nasi działacze mogą tym z Niepołomic buty wiązać
Odpowiedz cytując