Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94890
Stary 05.07.2024, 06:33
Niby fajnie że tego Polaka chcą sprowadzić, ale chyba na ten moment ważniejsza jest pozycja napastnika ? Wydawać 200k na młodego zdolnego na którego pozycję już są 2 piłkarze wydaje się dziwne,no chyba że Mikulca widzą na innej pozycji W przypadku wzięcia Polaka będziemy mieli po 2 chłopa na boki obrony, to Mikulec będzie grał skrzydłowego ?
Odpowiedz cytując