Karherop napisał(a):

Co roku grzanym ten sam temat z zamkniętym jednym czy drugim sparingiem. Liga się zacznie i za miesiąc nikt nawet nie będzie pamiętał z kim byl ten mecz.
Ciekawe że nikt się z Puszczy nie śmieje gdy robi tak samo.
|
Pewnie tym pięciu kibicom Puszczy i tak wszystko jedno...