Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94888
Stary 04.07.2024, 23:55
Jednak pójście do Wieczystej to jest zejście o poziom niżej, a to jeszcze większy skok niż z ekstraklasy do I ligi. Klub zupełnie inny niż Wisła, choć zgadzam się, że jesteśmy w tej 1 lidze kolosem na glinianych nogach.
Odpowiedz cytując