FraMat napisał(a):

Sparing się odbył
https://www.wislaportal.pl/News.html...ietym_sparingu
Ponoć wygrała Wisła 3:0
Ponoć, bo nikt tego nie mógł zobaczyć :LOL co w naszej sytuacji chyba tylko AI mogła zasugerować.
Ja rozumiem, że ukrywamy przed rywalami, że testujemy Modrica, Lukaku i Lewego ;-) ale przecież i tak gumiory wszystko wypaplają
|
Co roku grzanym ten sam temat z zamkniętym jednym czy drugim sparingiem. Liga się zacznie i za miesiąc nikt nawet nie będzie pamiętał z kim byl ten mecz.
Ciekawe że nikt się z Puszczy nie śmieje gdy robi tak samo.