Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8404
Stary 04.07.2024, 20:05
W sumie Hutnik ma pakę gdzieś na dół pierwszej ligi i za rok dwa tam się znajdzie, byłem pełen obaw o wynik z rywalem na tym poziomie i mnie osobiście cieszy wygrana z taką ekipą ponieważ od lat sobie z takimi nie radzimy i tracimy punkty których potem nam brakuje
Odpowiedz cytując