|
W sumie Hutnik ma pakę gdzieś na dół pierwszej ligi i za rok dwa tam się znajdzie, byłem pełen obaw o wynik z rywalem na tym poziomie i mnie osobiście cieszy wygrana z taką ekipą ponieważ od lat sobie z takimi nie radzimy i tracimy punkty których potem nam brakuje
|