doktor granat napisał(a):

|
Jak rzeczywiście zarobiliśmy te 13 czy nawet 17 mln to tylko je mądrze wydać.
|
Przecież te pieniądze już zostały wydane w dwóch poprzednich sezonach granych "na kredyt"...
Inaczej rzecz ujmując, jak tylko wpłyną na konto ,od razu idą na spłatę starych rzeczy, zwolnienie banów transferowych, spłatę zawodników, wszystkich zaległości, które wypłyną w międzyczasie na tłiterze, wyroków sądowych itp.
To, co dotyczy nowego sezonu gramy tradycyjnie - też na kredyt. Albo obiecując komuś, że mu zapłacimy (bez pokrycia w tym, co mamy w kasie), albo płacąc z tego, co jest na koncie, tyle że kosztem niepłacenia tym, którzy bezowocnie czekają na swoje pieniądze.