Patryko napisał(a):

Przecież Gogół nie grał, bo w ciągu samej wiosny rozsypał się dwa razy (raz podczas zgrupowania zimowego i operacja łąkotki, później w ciągu rundy znowu).
Na chwilę obecną jego problemem nie jest Duda, tylko wątłe zdrowie.
|
Dokładnie, Gogół ma papiery i miał przebłyski, żeby coś nam dać, jednak kiedy nadeszła szansa dla niego to się rozleciał (w rundzie jesiennej też z tego co pamiętam pauzował przez kontuzję jakiś czas, ale to chyba było przed czerwem Dudy). De facto jest to podobna sytuacja co Brody - miał dwa razy szanse, żeby nam pomóc/zaistnieć i dwa razy się rozleciał.
Przedłużenie Brody to ryzyko, a teraz jest ostatnie dzwonek by zaczął wreszcie grać, czy to u nas czy na wypożczeniu, kolejny sezon na ławie mu nie pomoże.