Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94870
Stary 04.07.2024, 11:46
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Zarówno Talar i Gogół mieli przebłyski bardzo dobrej gry zwiastującej spory potencjał.


To, że my jako klub z reguły marnujemy potencjał naszych graczy to jest oczywista oczywistość.



Dla mnie powyżsi jak dostawali szanse to prezentowali się dobrze, inna sprawa to ich podatność na kontuzje. Niestety jest całkiem spora.
Głównym problemem Gogóła było to, że zamiast niego grał Duda, który wg mnie mniej daje drużynie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując