s1mone napisał(a):

Zarówno Talar i Gogół mieli przebłyski bardzo dobrej gry zwiastującej spory potencjał.
To, że my jako klub z reguły marnujemy potencjał naszych graczy to jest oczywista oczywistość.
Dla mnie powyżsi jak dostawali szanse to prezentowali się dobrze, inna sprawa to ich podatność na kontuzje. Niestety jest całkiem spora.
|
Głównym problemem Gogóła było to, że zamiast niego grał Duda, który wg mnie mniej daje drużynie.