|
Zarówno Talar i Gogół mieli przebłyski bardzo dobrej gry zwiastującej spory potencjał.
To, że my jako klub z reguły marnujemy potencjał naszych graczy to jest oczywista oczywistość.
Dla mnie powyżsi jak dostawali szanse to prezentowali się dobrze, inna sprawa to ich podatność na kontuzje. Niestety jest całkiem spora.
|