|
Ja cały czas mam nadzieję, że Moskal będzie potrafił podnieść piłkarzy typu Talar czy Starzyński na wyższy poziom. Wydaje mi się, że jest to bardziej prawdopodobne w ich przypadku niż takiego Goku. To czego w ostatnim czasie najbardziej brakowało to wcale nie umiejętności. Tych wystarczyło na ogranie trzech ekstraklasowiczów. Najbardziej brakowało ambicji. Dlatego moim zdaniem lepszy będzie dla nas piłkarz słabszy ale chętny do pracy na treningu i na meczu, niż dobry ale leser. Na piłkarzy pokroju Rodado nas nie stać.
|