|
Goku, niech idzie jeśli przyjdzie Ramirez lub który porównywalny jakościowo (z Hiszpanii?).
Carbo - powalczyć o zostanie
Polak - prują się tak o niego po jednym (!) świetnym sezonie w Kotwicy na 2 poziomie. Nie rozumiem tego fenomenu, tym bardziej mając już dwie opcje na LO).
Krzyżanowski - oby się nie wysypało
Ramirez - jestem na tak
|