|
Co do Goku jestem neutralnie nastawiony. Jeśli przyjdzie odpowiednia oferta to jest na sprzedaż - jak każdy. Słowo kluczowe - odpowiednia.
Nie wiem czy stać nas na przebudowę całej ofensywy, Goku liczby ma, chociaż nie jest na pewno niezastąpiony. To czy następca nie będzie gorszy to czysta loteria. Przypominam jak tutaj rok temu pisano że Goku z powodzeniem Fernandeza zastąpi, tylko taniej. Dlatego nie dziwię się że nie palimy się do sprzedaży bez konkretnej oferty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|