Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4523
Stary 02.07.2024, 19:55
Widziałem dziesiatki chamskich i mega prymitywnych tekstów na TT - bany poleciały, rozumiem, ale cóż mu takiego napisałem

W historii znalazłem jeszcze jeden mój wpis z ostatniej niedzieli. JK skomentował post tego Polaka, którym się interesujemy, dał jakiegoś gifa na co mu odpisałem:

"Z Luisem też było chlip chlip i nic z tego nie wyszło."


Strasznie go uraziłem...

Myślałem, że Jerry1986 już lekko wyloozował od czasów seryjnych banów, ale widzę, że ciśnienie wciąż na wysokim poziomie.


Może zamiast negocjować transfer Goku do Wieczystej powinien udac się do apteki Kwietnia po melisę? :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 02.07.2024 o godz. 20:08.

Odpowiedz cytując