|
Rozumiem wasze obawy i pewnie macie racje wytykając jego wady. Ale przeraża mnie dziura w środku pomocy i potworna bieda ofensywna jaka grozi nam w przyszłym sezonie, jeśli odejdzie jeszcze Rodado. Razem z Goku strzelili oni połowę naszych goli. Póki co nie przyszedł nikt o jakiejkolwiek poważnej wartości ofensywnej i nikogo takiego nie ma na horyzoncie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|