RĘCE OPADAJĄ !!!
Nigdy nic chamskiego czy bezczelnego nie napisałem pod profilem naszego Prezesa.... Komentowałem wybiórczo, czasem nawet lajkowałem, głównie pozytywnie i.... dostałem bana.
Teraz opcje są dwie. Zobaczcie za co mnie Jerry1986 zbanował na TT:
to:
https://x.com/LucKRK/status/1807838943465152889
lub to:
https://x.com/LucKRK/status/1808185230655729889