Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4520
Stary 02.07.2024, 19:23
RĘCE OPADAJĄ !!!

Nigdy nic chamskiego czy bezczelnego nie napisałem pod profilem naszego Prezesa.... Komentowałem wybiórczo, czasem nawet lajkowałem, głównie pozytywnie i.... dostałem bana.

Teraz opcje są dwie. Zobaczcie za co mnie Jerry1986 zbanował na TT:

to:

https://x.com/LucKRK/status/1807838943465152889

lub to:

https://x.com/LucKRK/status/1808185230655729889

Odpowiedz cytując