On mimo, że jakieś tam umiejętności ma, będzie tylko robił smród w drużynie. Sprzedać bez mrugnięcia okiem.
Arked napisał(a):

|
No dobra, ale kto w jego miejsce? Olejarka? Nie pozyskamy nawet pół takiego zawodnika jakim może być Goku. Bardziej opłaca się go zostawić i liczyć, że Moskal coś z niego wyciągnie.
|
Pewnie dlatego na razie propozycje odrzucili. Ale ja już straciłem nadzieję w jego przypadku