|
gk O zainteresowaniu Wieczystej Goku napisał jaki pierwszy Piotr Koźmiński z portalu sportowefakty.wp.pl Podał nawet kwotę 200 tysięcy euro, które miałby wyłożyć II-ligowiec za Hiszpana. Z naszych informacji wynika, że zaproponowana kwota jest nieco niższa, a co najważniejsze, oferta nie została przyjęta przez Wisłę. Nie zamyka to definitywnie sprawy, bo strony w każdej chwili mogą wrócić do negocjacji. Tym bardziej, że sam zawodnik miał wyrazić gotowość na taki transfer.
cóż skoro kopacz chce iść
dajcie mu tą szansę
woli III ligę od II (tzn. II od I) to samo świadczy o tym ile tam ma zarobić
i jakie ma priorytety
pożegnać czule i wysłać na Ugorek
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|