Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94829
Stary 02.07.2024, 18:20
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Lasicki i jego przedłużenie to nieporozumienie, Uryga i nie rozwiazanie jego kontraktu po spadku również.

Colley w formie jest naszym najlepszym obrońcą tylko ze ciągle nie wartym kasy jaką dostaje.

Jarocha będe bronił on jest wyrozniajacym sie zawodnikiem na poziomie 1wszej ligi.

My musimy zmienić organizacje gry obronnej, nie możemy grać wysoko jak u Rude... Uryga nigdy nie byl demonem szybkości ale ma umiejetnosci i doswiadczenie, potrafi się ustawić, musimy tak grać żeby ukryć jego wady które w zeszlym sezonie były az nadto widoczne.
Dopisz do tej listy Brodę na dwa lata.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując