gizmowisla napisał(a):

Dolicz jeszcze dwa drewna - Jarocha i Lasickiego , plus woz z weglem Ueyga i elektryk Jozek , z IQ na poziomie mlodego forresta gumpa, to naprawde naprawde mamy stabilna obrone
|
Lasicki i jego przedłużenie to nieporozumienie, Uryga i nie rozwiazanie jego kontraktu po spadku również.
Colley w formie jest naszym najlepszym obrońcą tylko ze ciągle nie wartym kasy jaką dostaje.
Jarocha będe bronił on jest wyrozniajacym sie zawodnikiem na poziomie 1wszej ligi.
My musimy zmienić organizacje gry obronnej, nie możemy grać wysoko jak u Rude... Uryga nigdy nie byl demonem szybkości ale ma umiejetnosci i doswiadczenie, potrafi się ustawić, musimy tak grać żeby ukryć jego wady które w zeszlym sezonie były az nadto widoczne.