emjot napisał(a):

ło matko Broda na 2 lata ?
komuś sufit na łeb opadł
|
Klasyczna wiślacka polityka zapychania składu nieperspektywicznym szrotem. I tak że mu pięciu lat nie dali, jak niektórym wcześniej.
Za rok zapłacimy za rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Co tam, stać nas.