Szneka napisał(a):

|
Grau i Ramirez odchodzą z rezerw. Z wpisów kolegów wynikało że są to gwiazdy drugiej drużyny
|
W Wiśle chcieli z nimi przedłużyć, sami piłkarze nie byli zainteresowani. Dani pewnie pójdzie za ojcem, Grau ma pewnie lepszą ofertę. Może coś z nego być.