emjot napisał(a):

meczyki twierdzą że Biała Gwiazdaâ szykuje już kolejne ruchy. W tle trwają negocjacje z Bartoszem Talarem i Kamilem Brodą, rozmowy są na dobrej drodze, żeby niedługo także oni podpisali nowe kontrakty.
co do Talara mam mieszane uczucia
co do Brody.... jednoznaczne
podziękować i pożegnać
|
Niestety, przedłużyli drewniaka.
Co do Goku - uwierzę jak zobaczę. Jak się go uda sprzedać za 200 tys. euro to nic tylko szapana otwierać. Wygląda mi to jednak na zmyślony news z sezonu ogórkowego.
P.S. Dudy albo Młyńskiego by nie wzięli?