Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94820
Stary 02.07.2024, 17:20
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze ze mamy obrońców (Mikulec, Grek) druzune buduje sie od tylu.

Co do zawodnikow ofensywnych bardziej prawdopodobne ze ktokolwiek robiacy roznice bedzie dostepny/zainteresowny grą u nas pozniej niz wczesniej.
Dolicz jeszcze dwa drewna - Jarocha i Lasickiego , plus woz z weglem Ueyga i elektryk Jozek , z IQ na poziomie mlodego forresta gumpa, to naprawde naprawde mamy stabilna obrone
Odpowiedz cytując