AgresywnyChomik napisał(a):

I bardzo dobrze ze mamy obrońców (Mikulec, Grek) druzune buduje sie od tylu.
Co do zawodnikow ofensywnych bardziej prawdopodobne ze ktokolwiek robiacy roznice bedzie dostepny/zainteresowny grą u nas pozniej niz wczesniej.
|
Dolicz jeszcze dwa drewna - Jarocha i Lasickiego , plus woz z weglem Ueyga i elektryk Jozek , z IQ na poziomie mlodego forresta gumpa, to naprawde naprawde mamy stabilna obrone
