Arked napisał(a):

|
11 goli, 3 asysty to słaby sezon? Czy my na pewno mamy prawidłowo oczekiwania skalibrowane? Jeśli odejdzie to będzie to duże osłabienie.
|
Końcówka sezonu grana na totalnej wyjebce, jego dryblingi to był obraz nędzy i rozpaczy. Wieczysta to drużyna wprost skrojona pod takich piłkarzy bez ambicji.