Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94818
Stary 02.07.2024, 17:12
roki9 napisał(a):Wyświetl post
Rok temu kupiliśmy Goku za 125k euro z Podbeskidzia. Po słabym sezonie opychamy go Wieczystej za 200k euro - Kwiecień pomaga jak może
Jakby to byla prawda to zejscie z najwiekszego kontraktu w druzynie(?)... Plus musza miec kogos na jego miejsce
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując