roki9 napisał(a):

Rok temu kupiliśmy Goku za 125k euro z Podbeskidzia. Po słabym sezonie opychamy go Wieczystej za 200k euro - Kwiecień pomaga jak może
|
Jakby to byla prawda to zejscie z najwiekszego kontraktu w druzynie(?)... Plus musza miec kogos na jego miejsce