Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
roki9
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
94816
02.07.2024, 16:54
Rok temu kupiliśmy Goku za 125k euro z Podbeskidzia. Po słabym sezonie opychamy go Wieczystej za 200k euro - Kwiecień pomaga jak może
roki9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do roki9
Znajdź inne posty napisane przez roki9